Stamboom Elderson » Willem Hendrik van der Dool

Persoonlijke gegevens Willem Hendrik van der Dool 

Bron 1

    Gezin van Willem Hendrik van der Dool

    Hij had een relatie met Elizabeth Willebrands.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Hendrik van der Dool?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Willem Hendrik van der Dool

    Willem Hendrik van der Dool



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rotterdam, Nederland, Geboortes Index, 1811-1913, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Willem Hendrik van der DoolGeboorte: 11 dec 1874 - Rotterdam, Zuid-Holland, NederlandCertificaat #: 5075Notities: akte nr. 5075Citaat: Rotterdam 1874 g081
      Neem er nota van dat indien een kind onwettig was het geboorterecord over het algemeen de vader niet noemde, zelfs als de vader bekend was.

      Deze index bevat ook het registernummer - een uniek nummer per record en jaar. Het jaar en het registernummer zijn essentiële informatie voor het bestellen van een kopie van het originele geboorterecord bij het Stadsarchief Rotterdam (Rotterdam City Archives). Het originele record kan aanvullende informatie opleveren, zoals woonplaats, leeftijden en beroepen van de ouders en informatie over de getuigen.

      Deze index werd gemaakt door de medewerkers en vrijwilligers van het Stadsarchief Rotterdam en werd verkregen van www.rotterdamopendata.nl .

    Over de familienaam Van der Dool


    De publicatie Stamboom Elderson is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Elderson, "Stamboom Elderson", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-elderson/I570836.php : benaderd 26 december 2025), "Willem Hendrik van der Dool".