Stamboom Elderson » Frederik Leendert Chardon (1932-1990)

Persoonlijke gegevens Frederik Leendert Chardon 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Frederik Leendert Chardon

Hij is getrouwd met Rie de Hoog.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Leendert Chardon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Leendert Chardon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Leendert Chardon

Antje Bos
1856-1933

Frederik Leendert Chardon
1932-1990


Rie de Hoog
± -> 1990


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

      Frederik L. Chardon
      Geboorte: 27 jul 1932
      Overlijden: 22 jul 1990 - Netherlands
      Leeftijd: 57

    2. (Niet openbaar)
    3. Nederlandse begrafenisrecords, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

      Frederik L. Chardon
      Geboorte: 27 jul 1932
      Overlijden: 22 jul 1990
      Begrafenis: Bodegraven Vredehof, Bodegraven-Reeuwijk, Zuid-Holland, Netherlands
      Leeftijd: 57
      Begraafplaats:
      Land: Netherlands
      Staat: Zuid-Holland
      Stad: Bodegraven-Reeuwijk
      Naam: Bodegraven Vredehof

      Sommige records gaan terug tot de jaren 1600, maar de meerderheid van de records dateert van meer recentere decennia. De meest recente records die beschikbaar zijn, zijn van personen die in 2004 overleden zijn. Individuele records kunnen informatie bevatten zoals: naam van de overledene, overlijdensdatum, overlijdensplaats, geboortedatum, geboorteplaats, begraafplaats informatie en een fotonummer. Een afbeelding van de grafsteen kan gratis op Graftombe.nl worden verkregen. Instructies voor het verkrijgen van een afbeelding zijn beschikbaar op de homepage van de Graftombe website.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1932 lag tussen 11,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 11,3 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
      • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • De temperatuur op 22 juli 1990 lag tussen 9,3 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Na internationale druk legaliseert de Zuid-Afrikaanse president Frederik Willem de Klerk het ANC.
      • 10 april » De Angolese verzetsgroep UNITA stelt de regering in Luanda voor om spoedig onderhandelingen over een vredesregeling te beginnen.
      • 23 augustus » Op de Iraakse televisie worden beelden getoond van Saddam Hoessein die omringd wordt door Britten, onder wie enkele kinderen. Zij mogen het land niet verlaten, maar worden niet gegijzeld volgens de Iraakse president.
      • 12 september » In Moskou ondertekenen Oost- en West-Duitsland en de vier geallieerde winnaars van de Tweede Wereldoorlog het zogenaamde "2 + 4"-verdrag. Dit verdrag herstelt de soevereiniteit van Duitsland en legt het internationale statuut van het nieuwe herenigde Duitsland vast.
      • 16 september » Zeventig guerrillastrijders van de maoïstische terreurbeweging Lichtend Pad en één politieman komen om het leven bij een aanval op de gevangenis El Sepa in het Peruviaanse Amazonegebied.
      • 12 november » In de Turkse stad Istanboel vindt officier van justitie Fikret Niyazi Aygen de dood bij een aanslag, die wordt opgeëist door de verboden linkse organisatie Dev Sol.
    • De temperatuur op 26 juli 1990 lag tussen 12,4 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 11 januari » NRC Handelsblad-fotograaf Rien Zilvold wint de Zilveren Camera 1989 voor zijn foto's van de revolutie in Roemenië. Theo van Houts van het weekblad Panorama is gekozen tot fotojournalist van het jaar.
      • 19 januari » De eerste editie van AutoWeek ligt in de winkels.
      • 9 april » Een man besproeit het schilderij De Nachtwacht met zoutzuur.
      • 31 mei » In Turijn wordt het Stadio delle Alpi officieel geopend.
      • 22 juni » In Berlijn wordt grenspost Checkpoint Charlie, na 29 jaar, opgeheven.
      • 23 september » Golfoorlog - Irak haalt de munteenheid van Koeweit, de Koeweitse dinar, uit omloop.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Chardon

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Chardon.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Chardon.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Chardon (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Elderson is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Elderson, "Stamboom Elderson", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-elderson/I521645.php : benaderd 12 februari 2026), "Frederik Leendert Chardon (1932-1990)".