Stamboom Elderson » Dirk Jochumsz. Vreugdenhil (1702-1781)

Persoonlijke gegevens Dirk Jochumsz. Vreugdenhil 

Bronnen 1, 2

Gezin van Dirk Jochumsz. Vreugdenhil

Hij is getrouwd met Jaapje Pieters Overgaag.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1728 te 's-Gravenzande, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.

Echtgeno(o)t(e): Dirk Jochumsz Vreugdenhil

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Jochumsz. Vreugdenhil?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Jochumsz. Vreugdenhil

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Jochumsz. Vreugdenhil


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. FamilySearch Stamboom, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

      Dirk Jochemsz Vreugdenhil
      Namen geboorte: Dirk Jochumse VreugdenhilDirk Jochumsz VreugdenhilDirk Jochumszoon VreugdenhilDirk VreugdenhilDirk Vreugdenhill
      Geslacht: Man
      Doop: 12 mei 1702 - Naaldwijk, Zuid-Holland, Netherlands
      Huwelijk: Echtgeno(o)t(e) of partner: Jaapje Overgaag - 23 mei 1728 - 's-Gravenzande, Zuid-Holland, Nederland
      Overlijden: 17 feb 1781 - 's-Gravenzande, Zuid-Holland, Netherlands
      Begrafenis: -
      Er schijnt een probleem te zijn met de verwanten van deze persoon. Bekijk deze persoon op FamilySearch om deze informatie te bekijken.

      De FamilySearch Stamboom wordt gepubliceerd door MyHeritage onder licentie van FamilySearch International, de grootste genealogische organisatie in de wereld. FamilySearch is een nonprofit organisatie die gespnsord wordt door The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church).
    2. Huijgens Web Site, Dirk Huijgens, Dirk Jochumsz. Vreugdenhil, 20 februari 2016
      Toegevoegd via een Instant Discovery™

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Huijgens Web Site

      Familiestamboom: 208710181-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1728 lag rond de 26,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: betrokken donder. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1728: Bron: Wikipedia
      • 4 mei » De opera Tolomeo, re di Egitto van Georg Friedrich Händel gaat in première in Londen.
      • 25 mei » Frederik Lodewijk van Nassau-Ottweiler wordt opgevolgd door zijn achterneven Karel en Willem Hendrik II van Nassau-Usingen.
    • De temperatuur op 12 februari 1781 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
      • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
      • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
      • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
      • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.
    • De temperatuur op 17 februari 1781 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
      • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
      • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
      • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
      • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vreugdenhil


    De publicatie Stamboom Elderson is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Elderson, "Stamboom Elderson", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-elderson/I510590.php : benaderd 27 december 2025), "Dirk Jochumsz. Vreugdenhil (1702-1781)".