Stamboom Eilander » Evert te Wengel

Persoonlijke gegevens Evert te Wengel 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 oktober 2011.

Gezin van Evert te Wengel

Hij is getrouwd met Eelke Holtman.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 25 mei 1710 te Delden Ambt.


Notities over Evert te Wengel

Weduwnaar van Aaltje ten Thije

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert te Wengel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Te Wengel


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099532686.php : benaderd 26 december 2025), "Evert te Wengel".