De temperatuur op 3 juli 1916 lag tussen 7,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
24 april » Easter Rising in Ierland.
18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
18 november » De slag aan de Somme eindigt.
Trouwdag 30 november 1940
De temperatuur op 30 november 1940 lag tussen -6,0 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
14 juni » Duitsland valt Parijs binnen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
26 november » Rudolph Cleveringa, decaan van de Juridische Faculteit van de universiteit van Leiden, protesteert in een openbare rede tegen het door de Duitse bezettingsautoriteiten aangezegde ontslag van zijn joodse collega prof. E.M. Meijers.
9 december » Het Britse leger valt Italiaanse troepen in Noord-Afrika aan.
Dag van overlijden 4 april 1989
De temperatuur op 4 april 1989 lag tussen 0,4 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
25 februari » Christine Aaftink verbetert in Heerenveen het Nederlands schaatsrecord van Herma Meijer op de 500 meter (40,53 seconden) met een tijd van 40,34 seconden.
22 juni » In de Andes stort een vliegtuig van de Peruviaanse luchtmacht neer, alle 59 inzittenden komen om het leven.
25 augustus » De Verenigde Staten zeggen de Colombiaanse regering hulp toe ter waarde van 65 miljoen dollar om de drugscriminaliteit te bestrijden en overhandigen de regering van president Virgilio Barco een lijst met de namen van twaalf vooraanstaande drugsbazen die aan de VS uitgeleverd moeten worden.
3 september » Het Chileens voetbalelftal weigert het WK-kwalificatieduel tegen Brazilië uit te spelen, nadat doelman Roberto Rojas naar eigen zeggen is geraakt door vuurwerk dat vanaf de tribunes gegooid zou zijn. De wereldvoetbalbond FIFA schorst Chili later omdat het incident niet bewezen kan worden.
17 november » In Tsjecho-Slowakije begint de Fluwelen Revolutie.
30 november » De RAF pleegt een bomaanslag op de bankier Alfred Herrhausen van de Deutsche Bank. Herrhausen komt daarbij om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099532475.php : benaderd 5 oktober 2026), "Gerritdina Augustinus (1916-1989)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.