Stamboom Eilander » Aartje Dijkhof (1912-1999)

Persoonlijke gegevens Aartje Dijkhof 


Gezin van Aartje Dijkhof

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aartje Dijkhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aartje Dijkhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje Dijkhof


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1912 lag tussen 6,9 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 20,0 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 7 augustus 1999 lag tussen 15,3 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 27,9 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Zwemmer Grant Hackett uit Australië scherpt in Brisbane het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,67. De mondiale toptijd stond sinds 1989 met 1.46,69 op naam van Giorgio Lamberti.
    • 27 maart » Het Oostenrijks voetbalelftal lijdt een ongekend zware nederlaag. De ploeg verliest in Valencia met 9-0 van Spanje, onder meer door vier doelpunten van Raúl González Blanco. Bondscoach Herbert Prohaska legt na afloop zijn functie neer.
    • 1 mei » Marianne Vaatstra wordt op 16-jarige leeftijd vermoord.
    • 13 mei » Verkiezing van Carlo Azeglio Ciampi tot tiende president van Italië.
    • 9 juli » Studentenbetoging in Iran. Enkele tienduizenden studenten betogen in Teheran, en in een tiental andere steden van Iran. Ze werden brutaal aangevallen door de veiligheidsdienst van Iran. Betogers werden doodgeschoten, duizenden betogers werden gevangengenomen, velen onder hen zitten nog in de gevangenis, sommige zijn ofwel vrijgelaten, ofwel geëxecuteerd.
    • 24 juli » Openingsceremonie van de dertiende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Winnipeg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijkhof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkhof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkhof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkhof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099532456.php : benaderd 7 oktober 2026), "Aartje Dijkhof (1912-1999)".