Stamboom Eilander » Jenneken Dengerink (1858-1927)

Persoonlijke gegevens Jenneken Dengerink 


Gezin van Jenneken Dengerink

(1) Zij is getrouwd met Jan Hendrik Wibbelink.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1882 te Markelo, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Jan Bolkman.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1926 te Haaksbergen, zij was toen 68 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneken Dengerink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jenneken Dengerink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Dengerink

Janna Rensink
1794-1837
Janna Hattink
1829-????

Jenneken Dengerink
1858-1927

(1) 1882
(2) 1926

Jan Bolkman
1854-1937


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 62
  2. Aktenummer: 16
  3. Aktenummer: 11

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1926 lag tussen 4,8 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
    • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
  • De temperatuur op 24 juli 1927 lag tussen 14,1 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dengerink


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099531478.php : benaderd 9 oktober 2026), "Jenneken Dengerink (1858-1927)".