Stamboom Eilander » Marten van der Wal (1920-1920)

Persoonlijke gegevens Marten van der Wal 


Gezin van Marten van der Wal

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marten van der Wal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marten van der Wal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marten van der Wal

Marten van der Wal
1920-1920


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 41

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1920 lag tussen 2,8 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Belle Gunness (ong. 48), verdacht van de moord op minstens vijftien mensen in La Porte (Indiana)
  • 1918 » Gavrilo Princip (23), de moordenaar van aartshertog Franz Ferdinand van Oostenrijk en zijn vrouw Sophie op 28 juni 1914
  • 1925 » Louis Bouwmeester (82), Nederlands acteur en toneeldirecteur
  • 1928 » Augustinus Callier (78), Nederlands bisschop
  • 1929 » Hendrik van Heuckelum (49), Nederlands voetballer en winnaar bronzen olympische medaille
  • 1930 » Willy Finch (75), Belgisch schilder en keramiekkunstenaar

Over de familienaam Van der Wal


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099526027.php : benaderd 27 december 2025), "Marten van der Wal (1920-1920)".