14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
Dag van overlijden 22 januari 1987
De temperatuur op 22 januari 1987 lag tussen 0,1 °C en 1,8 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
5 april » De Belgische wielrenner Claude Criquielion wint de Ronde van Vlaanderen.
25 april » De 22ste editie van Amstel Gold Race wordt gewonnen door de Nederlander Joop Zoetemelk.
20 juni » In het Eden Park-stadion in Auckland wint gastland Nieuw-Zeeland het eerste officiële wereldkampioenschap rugby door Frankrijk in de finale met 29-9 te verslaan.
14 juli » Een camping in Le Grand-Bornand wordt tijdens noodweer overspoeld door de buiten haar oevers getreden rivier Borne. 23 mensen komen om het leven.
8 augustus » In Hechtel verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,49 seconden) met een tijd van 10,44 seconden.
30 augustus » In Moskou prolongeert de Nederlandse mannenhockeyploeg de Europese titel door in de finale Engeland na strafballen te verslaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099523304.php : benaderd 1 oktober 2026), "Steven Rorije (1897-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.