Stamboom Eilander » Geertje Ekkelenkamp (1886-????)

Persoonlijke gegevens Geertje Ekkelenkamp 


Gezin van Geertje Ekkelenkamp

Zij is getrouwd met Teunis Ramaker.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1906 te Oldebroek, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Ekkelenkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Ekkelenkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Ekkelenkamp

Geertje Ekkelenkamp
1886-????

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 21

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1906 lag tussen 6,9 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.

Over de familienaam Ekkelenkamp


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099521144.php : benaderd 26 december 2025), "Geertje Ekkelenkamp (1886-????)".