Stamboom Eilander » Lambertus Dijkslag (1920-1990)

Persoonlijke gegevens Lambertus Dijkslag 


Gezin van Lambertus Dijkslag

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1941 te Raalte, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Dijkslag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Dijkslag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Dijkslag


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1920 lag tussen 9,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 17 mei 1941 lag tussen 2,6 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
    • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
    • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
  • De temperatuur op 4 september 1990 lag tussen 10,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Voor het eerst in zes jaar heeft Japan een tekort op zijn betalingsbalans: 636 miljoen dollar.
    • 30 april » Na 43 maanden te zijn vastgehouden in Beiroet wordt de Amerikaanse gijzelaar Frank Reed vrijgelaten.
    • 7 juni » In Zuid-Afrika heft president Frederik Willem de Klerk de vier jaar oude noodtoestand in heel het land op, uitgezonderd in de provincie Natal. Nelson Mandela noemt dit "een overwinning voor alle Zuid-Afrikanen, zwart en blank".
    • 10 augustus » De Iraakse president Saddam Hoessein doet een oproep tot een heilige oorlog (Jihad) om het graf van Mohammed en Mekka uit handen van het Westen te houden.
    • 6 november » Bij een aardbeving met een kracht van 6.6 op de schaal van Richter komen zeker 21 mensen om het leven in de Zuid-Iraanse provincie Fars.
    • 21 november » Golfoorlog - Een Belgische delegatie van parlementsleden reist af naar Bagdad (Irak) om er te onderhandelen over de vrijlating van alle Belgische gijzelaars.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijkslag

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkslag.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkslag.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkslag (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099514377.php : benaderd 20 oktober 2026), "Lambertus Dijkslag (1920-1990)".