Stamboom Eilander » Jannetje Dijkslag (1903-1989)

Persoonlijke gegevens Jannetje Dijkslag 


Gezin van Jannetje Dijkslag

Zij is getrouwd met Jan Cornelis Roerhorst.

Zij zijn getrouwd op 3 december 1926 te Wilnis, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Dijkslag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Dijkslag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Dijkslag

Jan Dijkslag
1815-1893
Teunis Apool
1836-1909

Jannetje Dijkslag
1903-1989

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1903 lag tussen 5,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 3 december 1926 lag tussen -1,1 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
  • De temperatuur op 14 maart 1989 lag tussen 3,7 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (37%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Nabij het Britse plaatsje Kegworth stort een Britse Boeing 737 neer op de autoweg M1. 47 mensen komen om bij de crash. Zie British Midland-vlucht 92.
    • 4 februari » In Angola wordt een nieuwe wet van kracht die amnestie verleent aan alle strijders van UNITA, de verzetsbeweging van Jonas Savimbi.
    • 21 juni » Rechter Giovanni Falcone, de belangrijkste bestrijder van de maffia en een van de best beschermde personen in Italië, ontsnapt ternauwernood aan een bomaanslag op zijn vakantiewoning op Sicilië.
    • 5 december » De directie van de Nederlandse Dagblad Unie benoemt Ben Knapen tot hoofdredacteur van NRC Handelsblad, waar hij op 1 januari aantreedt als opvolger van Wout Woltz.
    • 17 december » De Braziliaanse conservatieve politicus Fernando Collor de Mello wordt tot president verkozen.
    • 25 december » Nicolae en Elena Ceauşescu, de Roemeense dictator en zijn vrouw, worden veroordeeld en geëxecuteerd.
  • De temperatuur op 18 maart 1989 lag tussen -2,8 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Nagorno-Karabach, de omstreden Armeense enclave in de Sovjet-republiek Azerbeidzjan, krijgt voorlopig "een speciale bestuursvorm", aldus het presidium van de Opperste Sovjet onder voorzitterschap van Michail Gorbatsjov.
    • 27 januari » De Twee van Breda, de overgebleven oorlogsmisdadigers Franz Fischer en Ferdinand aus der Fünten, worden vrijgelaten.
    • 5 februari » De gemeenteraad van Gela op Sicilië besluit in de hele stad tv-camera's te plaatsen in een poging het aantal mafiamoorden in te dammen.
    • 28 april » De Senegalese regering roept de noodtoestand uit en stelt een avondklok in de hoofdstad Dakar in, nadat woedende Senegalezen ten minste 26 Mauritaniërs met stenen hadden doodgegooid en 675 anderen hadden verwond.
    • 20 september » De burgeroorlog in Somalië breidt zich uit naar het noorden van Kenia, waar honderden Somalische regeringstroepen bij het stadje Liboi, op Keniaas grondgebied, een satellietstation aanvallen en vier Keniase politieagenten doden.
    • 8 november » Bij een hevige slag tussen Marokkaanse troepen en strijders van de guerrillabeweging Polisario komen meer dan honderd mensen om het leven in het gebied Amgala in de Westelijke Sahara.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijkslag

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkslag.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkslag.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkslag (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099513976.php : benaderd 9 oktober 2026), "Jannetje Dijkslag (1903-1989)".