Stamboom Eilander » Gerrit Jan Dijkslag (1915-1980)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Dijkslag 


Gezin van Gerrit Jan Dijkslag

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1940 te Wijhe, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Dijkslag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Dijkslag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Dijkslag

Derkje Borger
1832-1917
Leida Knopert
1876-1936

Gerrit Jan Dijkslag
1915-1980

1940
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1915 lag tussen 9,7 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 25 mei 1940 lag tussen 8,7 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Na het bombardement op Middelburg wordt de strijd in Zeeland opgegeven, drie dagen nadat Nederland capituleerde.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 6 december » Duitse aanvalsschepen laten vijf geallieerde koopvaardijschepen zinken voor de kust van Nauru.
    • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
  • De temperatuur op 28 juni 1980 lag tussen 9,5 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » John McEnroe lost Björn Borg na 34 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Amerikaan moet die positie al na drie weken weer afstaan aan de Zweed.
    • 18 mei » Een uitbarsting van de vulkaan Mount Saint Helens kost 57 mensen het leven.
    • 1 juni » Eerste uitzending van de Amerikaanse nieuwszender CNN van Ted Turner.
    • 31 juli » Met een worp van 81,80 meter verbetert Sovjet-atleet Joeri Sedych niet alleen het wereldrecord kogelslingeren van zijn collega Sergej Litvinov (81,66 meter), hij eist daarmee ook de olympische titel op.
    • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal begint de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1982 met een 2-1 nederlaag in en tegen Ierland. Oranje telt vier debutanten in Dublin: Ronald Spelbos (AZ’67), Toine van Mierlo (Willem II), Jan van Deinsen (Feyenoord) en doelman Joop Hiele (Feyenoord).
    • 29 november » Anita Staps behaalt als eerste Nederlandse ooit de wereldtitel bij de WK judo in New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijkslag

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkslag.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkslag.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkslag (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099513971.php : benaderd 10 oktober 2026), "Gerrit Jan Dijkslag (1915-1980)".