Stamboom Eilander » Aart van de Beek (1916-1983)

Persoonlijke gegevens Aart van de Beek 


Gezin van Aart van de Beek

Hij is getrouwd met Fennigje Bijsterbosch.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1939 te Heerde, hij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart van de Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aart van de Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aart van de Beek

Arendje Toorn
1852-????

Aart van de Beek
1916-1983

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1916 lag tussen 10,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 8 april 1939 lag tussen -0,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Lise Meitner en Otto Frisch publiceren in Nature voor het eerst over kernsplitsing.
    • 12 maart » Kroning van Paus Pius XII in Rome.
    • 22 mei » Duitsland en Italië sluiten het Staalpact.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
    • 29 september » Polen wordt verdeeld tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 27 maart 1983 lag tussen 0,8 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 8,3 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Miljoenen Grieken gaan de straat op uit protest tegen de inkomenspolitiek van de regering van premier Andreas Papandreou.
    • 23 april » Phil Anderson wint de achttiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 27 april » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Utrecht met 3-0 onderuit tegen Zweden. Drie spelers maken hun debuut voor Oranje in het vriendschappelijke duel: Wim Hofkens (Anderlecht), en de broers Erwin en Ronald Koeman (FC Groningen).
    • 19 september » Saint Kitts en Nevis wordt onafhankelijk.
    • 2 oktober » Het parlement in Egypte stemt in met verlenging van de in oktober 1981 ingestelde noodtoestand met één jaar.
    • 19 december » De Nederlandse alt Aafje Heynis besluit plotseling haar loopbaan te beëindigen.
  • De temperatuur op 31 maart 1983 lag tussen 3,7 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De 15-jarige prins Makhosetive van Swaziland wordt door de stamoudsten gekozen tot de nieuwe koning als opvolger van de in augustus 1982 overleden koning Subhuza. Tot zijn meerderjarigheid regeert de koningin-moeder.
    • 9 januari » Griekenland devalueert de drachme met 15,5 procent ten opzichte van de Amerikaanse dollar.
    • 21 april » De Wageningse band Toontje Lager ontvangt een Gouden Harp.
    • 30 mei » Bij een explosie in de kruitfabriek van Muiden komen drie mensen om het leven.
    • 26 september » Internationale banken, westerse overheden en het IMF bereiken overeenstemming over een lening aan Brazilië van 11 miljard dollar, de grootste lening ooit aan één land toegekend.
    • 4 oktober » Een 24-uursstaking legt het openbare leven in Argentinië plat. Werknemers eisen forse loonsverhogingen om de inflatie van 300 procent te compenseren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Beek


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099510957.php : benaderd 6 oktober 2026), "Aart van de Beek (1916-1983)".