Stamboom Eilander » Egberdina Bijsterbosch (1894-1975)

Persoonlijke gegevens Egberdina Bijsterbosch 


Gezin van Egberdina Bijsterbosch

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Regterschot.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1918 te Heerde, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Gerrit Willem van der Wal.

Zij zijn getrouwd na 1953.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egberdina Bijsterbosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egberdina Bijsterbosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egberdina Bijsterbosch

Aaltje Kroeze
1815-1890
Jennigje Bos
1866-1948

Egberdina Bijsterbosch
1894-1975

(1) 1918
(2) > 1953

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenr 49

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 maart 1894 lag rond de 8,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 4 mei 1918 lag tussen 9,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 25 mei 1975 lag tussen 3,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » De abonnees van het Dagblad van het Oosten moeten het doen zonder krant, omdat de redactie van de krant staakt; zij wil niet opgaan in de redactie van het dagblad Tubantia.
    • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
    • 27 juni » De Voorzitter van de Staatsraad van Bulgarije, Todor Zjivkov, stelt Paus Paulus VI tijdens een audiëntie in Rome op de hoogte van de dood van bisschop Eugen Bossilkov in een gevangenis in Sofia in 1952.
    • 13 oktober » Openingsceremonie van de zevende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
    • 19 oktober » Zaligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door Paus Paulus VI.
    • 2 december » Treinkaping bij Wijster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijsterbosch


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099510597.php : benaderd 11 oktober 2026), "Egberdina Bijsterbosch (1894-1975)".