Stamboom Eilander » Gerrit Jan Bijsterbosch (1893-1974)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Bijsterbosch 


Gezin van Gerrit Jan Bijsterbosch

Hij is getrouwd met Derkje Petronella van Doorm.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1919 te Heerde, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Gerrit Bijsterbosch  1921-1921
  2. Hermina Bijsterbosch  1922-1997 
  3. Gerrit Bijsterbosch  1925-1979 
  4. Arie Bijsterbosch  1928-1978 
  5. Evert Bijsterbosch  1930-1984 
  6. Derk Jan Bijsterbosch  1940-1990 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Bijsterbosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Bijsterbosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Bijsterbosch


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Aktenummer: 50

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 augustus 1893 lag rond de 21,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
  • De temperatuur op 4 oktober 1919 lag tussen 9,9 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 12,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
  • De temperatuur op 31 december 1974 lag tussen 4,4 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Opening van de tiende editie van de Gemenebestspelen, die ditmaal werden gehouden in Christchurch met de deelname van 1276 atleten afkomstig uit 38 landen.
    • 3 maart » Turkish Airlines-vlucht 981, uitgevoerd met een Douglas DC-10 stort neer bij Parijs, alle 346 inzittenden komen om.
    • 30 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook de DDR bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het duel in Gelsenkirchen eindigt in 2-0 door doelpunten van Johan Neeskens en Rob Rensenbrink.
    • 31 augustus » President Hugo Banzer van Bolivia trekt zijn ontslagaanvraag in op verzoek van de strijdkrachten.
    • 25 september » In de tweede interland sinds het WK 1974 wint het Nederlands voetbalelftal in Helsinki met 3-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het Europees kampioenschap voetbal 1976. Johan Cruijff scoort tweemaal, nadat Timo Rahja de thuisploeg na zestien minuten op voorsprong heeft gezet.
    • 1 december » Een Boeing 727 verongelukt in slecht weer bij Washington Dulles International Airport. Alle 92 inzittenden komen om.
  • De temperatuur op 4 januari 1975 lag tussen 2,9 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 13 april » Militaire staatsgreep in Tsjaad, waarbij president François Tombalbaye om het leven komt.
    • 31 augustus » Hennie Kuiper wordt in Yvoir wereldkampioen wielrennen.
    • 2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
    • 27 september » In Utrecht wordt een grote demonstratie gehouden (door het kabinet georganiseerd) tegen de executie van vijf jonge Spaanse verzetsstrijders.
    • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.
    • 22 november » Door een doelpunt van Fabio Capello verliest het Nederlands voetbalelftal in Rome met 1-0 van Italië in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijsterbosch


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099510425.php : benaderd 3 oktober 2026), "Gerrit Jan Bijsterbosch (1893-1974)".