Stamboom Eilander » Jan Willem IJzerman (1919-2006)

Persoonlijke gegevens Jan Willem IJzerman 


Gezin van Jan Willem IJzerman

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willem IJzerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Willem IJzerman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willem IJzerman

Jan Willem IJzerman
1919-2006


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1919 lag tussen -0,6 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 12,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
    • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
    • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
  • De temperatuur op 30 oktober 2006 lag tussen 5,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (35%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Marianne Timmer wint na acht jaar weer de gouden medaille op de 1000m schaatsen tijdens de Olympische Winterspelen in Turijn
    • 12 maart » Niels Kerstholt en Liesbeth Mau-Asam worden in Heerenveen Nederlands Kampioen Shorttrack.
    • 31 mei » Op het Binnenhof reikt koningin Beatrix de Militaire Willems-Orde uit aan de Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade en de Bronzen Leeuw postuum aan haar commandant, Generaal-Majoor Stanisław Sosabowski.
    • 21 juni » Servië en Montenegro verliest bij het WK voetbal de laatste wedstrijd als duostaat met 3-2 van Ivoorkust.
    • 1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
    • 6 december » Het half-afzinkbare schip Mighty Servant 3 van Dockwise zinkt in de haven van Luanda (Angola) na een boorplatform gelost te hebben.
  • De temperatuur op 4 november 2006 lag tussen 4,1 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Verkiezing van Giorgio Napolitano tot elfde president van Italië.
    • 11 juni » Rafael Nadal verdedigt zijn titel op Roland Garros succesvol door in de finale Roger Federer in vier sets te verslaan.
    • 8 augustus » Een aardbeving (3,5 op de schaal van Richter) treft de provincie Groningen. De oorzaak is waarschijnlijk de plaatselijke gaswinning.
    • 16 augustus » Leo Beenhakker debuteert als bondscoach van het Pools voetbalelftal met een 2-0 nederlaag in de vriendschappelijke interland tegen Denemarken in Odense.
    • 22 september » Nabij Lathen komen 23 mensen om het leven wanneer een magneetzweeftrein botst met een onderhoudsvoertuig.
    • 13 december » In een onderbreking van een RTBF-programma wordt gemeld dat Vlaanderen zich onafhankelijk heeft verklaard en dat koning Albert II gevlucht is. Naderhand blijkt dit een grap te zijn, bedoeld om een debat over de toekomst van België aan te zwengelen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Ahmed Ben Bella, president van Algerije († 2012)
  • 1918 » Anwar Sadat, president van Egypte († 1981)
  • 1919 » Fernand Bourgaux, Belgisch atleet (overleden??)
  • 1922 » Félis Loustau, Argentijns voetballer († 2003)
  • 1923 » René Girard, Frans filosoof († 2015)
  • 1924 » Rod Serling, Amerikaans scriptschrijver († 1975)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam IJzerman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam IJzerman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over IJzerman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam IJzerman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099508173.php : benaderd 10 februari 2026), "Jan Willem IJzerman (1919-2006)".