Stamboom Eilander » Chrisina Gerdina Johanna "Stien" Eikelboom (1899-1971)

Persoonlijke gegevens Chrisina Gerdina Johanna "Stien" Eikelboom 


Gezin van Chrisina Gerdina Johanna "Stien" Eikelboom

Zij is getrouwd met Pieter van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1921 te Vreeswijk, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Chrisina Gerdina Johanna "Stien" Eikelboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Chrisina Gerdina Johanna "Stien" Eikelboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Chrisina Gerdina Johanna Eikelboom

Chrisina Gerdina Johanna Eikelboom
1899-1971

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 20

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 oktober 1899 lag rond de 9,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
  • De temperatuur op 16 november 1921 lag tussen -2,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
  • De temperatuur op 1 juni 1971 lag tussen 7,8 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 14,8 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
    • 18 mei » Opening van sport- en evenementenhal Scandinavium in de Zweedse stad Göteborg.
    • 26 mei » De laatste begijn van het Begijnhof Amsterdam, Agatha Kaptein, wordt begraven in het Zustergraf van de begraafplaats Barbara in Amsterdam.
    • 19 oktober » President Idi Amin van Oeganda deelt mee dat 22 burgers zijn gedood door beschietingen vanuit Tanzania, van wie de meesten in Kikagati.
    • 15 november » Koningin Juliana opent de Haringvlietdam, tussen Voorne en Goeree.
    • 27 november » Na een mislukte vlucht crasht de lander van de Mars 2, de Sovjet-Russische onbemande ruimtevlucht naar Mars, op de planeet. Het is het eerste door mensen vervaardigde voorwerp dat de oppervlakte van Mars bereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eikelboom


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099502861.php : benaderd 5 oktober 2026), "Chrisina Gerdina Johanna "Stien" Eikelboom (1899-1971)".