Stamboom Eilander » Lammerdina "Dina" Eikelboom (1904-1994)

Persoonlijke gegevens Lammerdina "Dina" Eikelboom 


Gezin van Lammerdina "Dina" Eikelboom

Zij is getrouwd met Aart IJzerman.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1929 te Heerde, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lammerdina "Dina" Eikelboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lammerdina "Dina" Eikelboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammerdina Eikelboom

Gerrit Visser
1842-1890

Lammerdina Eikelboom
1904-1994

1929

Aart IJzerman
1901-1991


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1904 lag tussen 0,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 23 oktober 1929 lag tussen 6,5 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
  • De temperatuur op 1 februari 1994 lag tussen 3,7 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Het Tsjechisch voetbalelftal speelt in en tegen Turkije (1-4) de eerste officiële interland sinds de vreedzame boedelscheiding met Slowakije.
    • 18 juni » Alexander Popov, regerend olympisch kampioen uit Rusland, scherpt in Monte Carlo het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,21. Het oude record (48,42) stond sinds 10 augustus 1988 op naam van de Amerikaanse zwemmer Matt Biondi.
    • 6 juli » De Amerikaanse atleet Leroy Burrell verbetert het bijna drie jaar oude record op de 100 m sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,85 sec.
    • 23 juli » De Duitse justitie besluit om de 86-jarige Erich Mielke, chef van de voormalige Oost-Duitse geheime politie (Stasi), te vervolgen voor het onder zijn verantwoordelijkheid neerschieten van Oost-Duitsers die over de Berlijnse Muur probeerden te vluchten.
    • 31 augustus » De laatste Sovjet-militairen verlaten de voormalige DDR.
    • 31 oktober » De Chinese premier Li Peng begint aan een historisch bezoek van vijf dagen aan Zuid-Korea. Het is de eerste maal dat een Chinese regeringsleider Seoul aandoet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eikelboom


De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099494004.php : benaderd 9 februari 2026), "Lammerdina "Dina" Eikelboom (1904-1994)".