De temperatuur op 14 september 1881 lag rond de 13,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
Dag van overlijden 20 juli 1960
De temperatuur op 20 juli 1960 lag tussen 12,6 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
24 januari » Oprichting van de Togolese voetbalbond.
29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
12 april » Bert Haanstra ontvangt een Oscar voor zijn film Glas.
6 mei » Prinses Margaret van Groot-Brittannië trouwt in Londen met de fotograaf Antony Armstrong-Jones.
4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
16 december » Een DC-8 van United Airlines en een Super-Constellation van TWA komen met elkaar in botsing boven New York waarbij 134 mensen omkomen.
Dag van begraven 25 juli 1960
De temperatuur op 25 juli 1960 lag tussen 13,0 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099493381.php : benaderd 9 oktober 2026), "Cornelia Bijsterbosch (1881-1960)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.