Stamboom Eilander » Margrietta Everdina ten Have (1901-1985)

Persoonlijke gegevens Margrietta Everdina ten Have 


Gezin van Margrietta Everdina ten Have


Notities over Margrietta Everdina ten Have

Had een kruidenierszaakje in de Bonenburgerlaan in Heerde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margrietta Everdina ten Have?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margrietta Everdina ten Have

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margrietta Everdina ten Have

Jan Mondria
1837-1913

Margrietta Everdina ten Have
1901-1985


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenr 37

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1901 lag tussen 3,8 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
  • De temperatuur op 9 maart 1985 lag tussen 0,6 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De al bijna twintig jaar van kracht zijnde noodtoestand in Zimbabwe wordt door de Nationale Assemblee in Harare met zes maanden verlengd.
    • 11 mei » Paus Johannes Paulus II arriveert in Nederland voor een officieel bezoek. In Utrecht breken rellen uit en de Mobiele Eenheid probeert de demonstranten uit elkaar te houden.
    • 10 juli » De Rainbow Warrior, het schip van Greenpeace, wordt door de Franse geheime dienst met twee landmijnen tot zinken gebracht in de haven van Auckland (Nieuw-Zeeland).
    • 6 augustus » Matt Biondi scherpt in Mission Viejo tot twee keer toe het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan: eerst tot 49,24, dan tot 48,95. Het oude record (49,36) stond sinds 3 april 1981 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Rowdy Gaines.
    • 16 oktober » Het Nederlands voetbalelftal verliest in de play-offs voor deelname aan het WK voetbal 1986 de eerste wedstrijd van België. Frank Vercauteren tekent voor de enige treffer, nadat Oranje al na vier minuten met tien man speelt na de rode kaart voor Wim Kieft.
    • 9 november » De bende van Nijvel pleegt haar laatste en meest bloederige overval op de Delhaize van Aalst. 8 mensen worden koelbloedig doodgeschoten bij de overval.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ten Have

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ten Have.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ten Have.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ten Have (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099491008.php : benaderd 2 oktober 2026), "Margrietta Everdina ten Have (1901-1985)".