De temperatuur op 9 december 1921 lag tussen 0,2 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
Dag van overlijden 27 februari 2002
De temperatuur op 27 februari 2002 lag tussen 4,5 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (63%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
6 maart » Pim Fortuyn wint in Rotterdam met Leefbaar Rotterdam de gemeenteraadsverkiezingen.
20 mei » Onafhankelijkheid van Oost-Timor wordt hersteld.
1 juni » India heeft waarschijnlijk de beschikking over zo'n 150 kernkoppen. Het Pakistaanse arsenaal is op zijn best een derde van dit aantal. Er dreigt een conflict en de Russische president Poetin wil bemiddelen tussen Musharraf en Vajpayee.
26 september » De Senegalese veerboot Joola kapseist. Meer dan 1.800 opvarenden komen om.
28 september » Het Zuid-Afrikaans voetbalelftal wint de zesde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Malawi te verslaan.
26 oktober » Russische militairen bestormen het Dubrovka-theater in Moskou, waar Tsjetsjeense terroristen 922 mensen drie dagen lang gegijzeld houden. 50 gijzelnemers en 150 gijzelaars sterven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1095146310.php : benaderd 4 oktober 2026), "Cornelia Jacoba Johanna de Beus (1921-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.