Stamboom Eilander » Derk Kok (1893-1956)

Persoonlijke gegevens Derk Kok 

  • Hij is geboren op 10 oktober 1893 in Zwolle.
  • Beroep: Sergeant.
  • Hij is overleden op 30 juli 1956 in Zutphen, hij was toen 62 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 september 2004.

Gezin van Derk Kok

Hij is getrouwd met Femmigje Logtenberg.

Zij zijn getrouwd op 4 maart 1921 te Avereest, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Aktenummer: 13

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1893 lag rond de 11,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
  • De temperatuur op 30 juli 1956 lag tussen 12,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 10,3 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Tessa Sanderson, Brits atlete
    • 29 maart » In Londen demonstreren wetenschappers uit de Sovjet-Unie de eerste elektronenmicroscoop.
    • 13 juni » In het Duitse weekblad Der Spiegel verschijnt het artikel Zwischen Königin und Rasputin waarin wordt gemeld dat koningin Juliana onder invloed van een zekere Greet Hofmans zou staan.
    • 27 juli » Op de Amerikaanse luchtmachtbasis Lakenheath in het Britse Suffolk aan de Noordzee ontploft de brandstoftank van een B-47 bommenwerper naast een opslagplaats met kernwapens;
    • 31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
    • 4 november » Sovjettroepen trekken Hongarije binnen om de Hongaarse opstand die op 23 oktober begon, de kop in te drukken. Duizenden komen om, meer raken gewond en bijna een kwart miljoen mensen verlaten het land. Als gevolg hiervan werd in Amsterdam Felix Meritis bestormd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eilander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1095059141.php : benaderd 13 oktober 2026), "Derk Kok (1893-1956)".