De temperatuur op 29 januari 1920 lag tussen 3,8 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
Trouwdag 15 mei 1946
De temperatuur op 15 mei 1946 lag tussen -0,4 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 9,9 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
1 april » Een aardbeving met een sterkte van 7,8 bij de Aleoeten creëert een tsunami die de Hawaïaanse eilanden overspoelt. 159 mensen komen om.
16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
25 mei » Onafhankelijkheid van Jordanië.
22 juli » 91 personen komen in Jeruzalem om het leven bij de bomaanslag op het Koning Davidhotel.
1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
Dag van overlijden 18 januari 2006
De temperatuur op 18 januari 2006 lag tussen -1,5 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
22 februari » Soennitische extremisten blazen de koepel van de al-Askari Schrijn in de Iraakse stad Samarra op.
24 april » De in Nederland geboren Mbark Boussoufa van KAA Gent wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
11 mei » Oprichting van de Canadese voetbalclub Toronto FC.
4 juli » De Spaceshuttle Discovery wordt na herhaaldelijk uitstel succesvol gelanceerd.
24 augustus » De IAU past de definitie van planeet aan: Pluto wordt niet langer als planeet erkend.
23 december » De Chileense voetbalclub Colo-Colo wint de 25ste landstitel uit de clubgeschiedenis door Audax Italiano over twee duels te verslaan in de finale van de Primera División (Clausura).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1094989827.php : benaderd 21 oktober 2026), "Jan Logtenberg (1920-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.