De temperatuur op 17 augustus 1914 lag tussen 12,0 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
Trouwdag 23 mei 1935
De temperatuur op 23 mei 1935 lag tussen 9,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
Dag van overlijden 6 maart 1969
De temperatuur op 6 maart 1969 lag tussen -3,8 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1094819465.php : benaderd 8 oktober 2026), "Wichertje Neuteboom (1914-1969)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.