Stamboom Eijskoot » Cornelis Arie Feëleus (1905-1991)

Persoonlijke gegevens Cornelis Arie Feëleus 


Gezin van Cornelis Arie Feëleus

Hij is getrouwd met Dirkje.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Arie Feëleus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Arie Feëleus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Arie Feëleus

Cornelis Arie Feëleus
1905-1991



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1905 lag tussen -1,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
    • De temperatuur op 30 juli 1991 lag tussen 17,5 °C en 29,2 °C en was gemiddeld 23,4 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Begin van operatie Desert Storm, bedoeld om de troepen van Saddam Hoessein uit Koeweit te verdrijven.
      • 23 juni » In Parijs verliest de Nederlandse hockeyploeg in de finale van het Europees kampioenschap van Duitsland.
      • 26 september » België besluit nog eens 500 parachutisten te sturen naar Zaïre, waar het door een muiterij in het leger onrustig is. Ook Frankrijk stuurt nog eens 150 militairen.
      • 9 oktober » De overgangsregering van Togo vraagt militaire hulp van bevriende buitenlandse mogendheden om de muitende militairen te bedwingen, die tevergeefs hebben geprobeerd interim-premier Kokou Koffigoh te ontvoeren.
      • 13 november » De Tilburgse krant Het Nieuwsblad verschijnt met witte plekken als gevolg van een werkonderbreking van de redactie. Deze wil dat uitgever Brabant Pers afziet van een fusie met het Brabants Dagblad.
      • 9 december » De Nederlandse Volleybal Bond stelt Arie Selinger aan als assistent-bondscoach van het nationale mannenteam voor de periode tot en met de Olympische Spelen in Barcelona.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Feëleus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feëleus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feëleus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feëleus (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijskoot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I4895.php : benaderd 9 oktober 2026), "Cornelis Arie Feëleus (1905-1991)".