Stamboom Eijskoot » Josina van Hekezen (1912-1960)

Persoonlijke gegevens Josina van Hekezen 

Bron 1

Gezin van Josina van Hekezen

Zij is getrouwd met Theunis Horzelenberg.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josina van Hekezen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Horzelenberg Web Site, Josina van HEKEZEN, 2 oktober 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage.com

    Familiesite: Horzelenberg Web Site

    Familiestamboom: 146634252-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 oktober 1912 lag tussen 4,3 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 6 juni 1960 lag tussen 13,8 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 9,2 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Oprichting van de Togolese voetbalbond.
    • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
    • 5 april » De film Ben-Hur wint elf Oscars.
    • 11 mei » Nazi-kopstuk Adolf Eichmann wordt in Argentinië door de Israëlische geheime dienst de Mossad opgepakt
    • 5 augustus » Opper-Volta (sinds 1984 Burkina Faso) wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 15 december » Koning Boudewijn van België trouwt met de Spaanse gravin Fabiola Mora y Aragón.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hekezen


De publicatie Stamboom Eijskoot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I4328.php : benaderd 7 oktober 2026), "Josina van Hekezen (1912-1960)".