Stamboom Eijsermans » Johanna van Beers

Persoonlijke gegevens Johanna van Beers 


    Gezin van Johanna van Beers

    Zij is getrouwd met Adriaan Jansse van Bavel.

    Zij zijn getrouwd op 26 september 1957 te Gilze en Rijen.Bron 1


    Kind(eren):

    1. Petronella van Bavel  1815-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Beers?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Beers

    Johanna van Beers

    1957

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 september 1957 lag tussen 7,0 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 10,1 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Dialogues des carmélites van Francis Poulenc in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
      • 14 maart » Jean van de Velde, Nederlands regisseur, scenarioschrijver en producer
      • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 14 november » Vliegramp Bussum.

    Over de familienaam Van Beers


    De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I9996.php : benaderd 11 februari 2026), "Johanna van Beers".