Stamboom Eijsermans » Clasina Maria Mutsaers (1903-)

Persoonlijke gegevens Clasina Maria Mutsaers 

  • Zij is geboren op 15 januari 1903 in Tilburg.
    Geboorteakte Clasina Maria Mutsaers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1903
    Code TB_G_1903
    Periode register 1903
    Aktenummer 62

    Kind Clasina Maria Mutsaers
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 15-01-1903
    Geslacht v

    Vader Gerardus Henricus Mutsaers

    Moeder Cornelia Maria van Dijk
  • Een kind van Gerardus Henricus Mutsaers en Cornelia Maria van Dijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2012.

Gezin van Clasina Maria Mutsaers

Zij is getrouwd met Adrianus Martinus van Zon.

Zij zijn getrouwd op 20 augustus 1924 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Huwelijksakte Adrianus Martinus van Zon 20-08-1924 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1924
Code TB_H_1924
Periode register 1924
Aktenummer 356
Plaats Tilburg
Datum 20-08-1924

Bruidegom Adrianus Martinus van Zon
Geboorteplaats Udenhout
Leeftijd 23 jaar

Bruid Clasina Maria Mutsaers
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 21 jaar

Vader bruidegom Adriaan van Zon

Moeder bruidegom Cornelia de Groot

Vader bruid Gerardus Henricus Mutsaers

Moeder bruid Cornelia Maria van Dijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina Maria Mutsaers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clasina Maria Mutsaers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina Maria Mutsaers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1903 lag tussen -6,9 °C en -1,0 °C en was gemiddeld -4,1 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (84%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
  • De temperatuur op 20 augustus 1924 lag tussen 7,0 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 8,3 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mutsaers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mutsaers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mutsaers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mutsaers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I98078.php : benaderd 27 december 2025), "Clasina Maria Mutsaers (1903-)".