Stamboom Eijsermans » Symon Huijberts Moonen (1531-????)

Persoonlijke gegevens Symon Huijberts Moonen 


Gezin van Symon Huijberts Moonen

Hij is getrouwd met Henricxken Adriaen Keysers.

Zij zijn getrouwd


Notities over Symon Huijberts Moonen

Schepen van Hapert in 1598 en gewezen schepen in 1605 Hij verwierf de oliemolen te Hapert van Bartholomeus Joost Verpannen, die deze had verkregen van Simons vader Hubert Moonen, wat doet vermoeden dat een zus van Simon was getrouwd met Bartholomeus Verpannen of zijn vader. DEoor versterf kwam de molen later in handen van Anthonius Dirck Huyberts Moonen.
Bartholomeus Aerts Eelen, colonus opte Panne te Hapert, pachtte van de abt van Tongerlo minstens sedert 1547 de hoeve van die naam voor jaarlijks 12 mud rogge en een voorlijf van f 15; bovendien pachtte hij voor 15 mud rogge de helft van de tiende van Luyksgestel. Zijn zoon Joost Bratholomeus Eelen volgde hem op als pachter van de hoeve optie Panne. In 1569-1580 was zijn weduwe (een Moonen?) laatster van deze hoeve. In 1570 was zij samen met Peter Verrijt, eveneens een Tongerlose hoevenaar te Hapert, pachter van de grote en smalle tiende van Luyksgestel voor f 100.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Symon Huijberts Moonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Symon Huijberts Moonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Symon Huijberts Moonen

Jan Moonen
< 1521-????
N.N. N.N.
± 1500-????

Symon Huijberts Moonen
1531-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Moonen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moonen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moonen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moonen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I97094.php : benaderd 27 december 2025), "Symon Huijberts Moonen (1531-????)".