Stamboom Eijsermans » Servatius Matheus Middegaels (± 1592-????)

Persoonlijke gegevens Servatius Matheus Middegaels 

  • Hij is geboren rond 1592.

Gezin van Servatius Matheus Middegaels

Hij is getrouwd met Cornelis van den Westen.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1887 te Dongen.

BruidegomCornelis van den Westen
GeboorteplaatsMade en Drimmelen
Geboortedatum12-03-1863
Vader bruidegomJohannes van den Westen
Moeder bruidegomCatharina van Dongen
BruidMaria Catharina Vloeijmans
GeboorteplaatsOosterhout
Geboortedatum31-01-1865
Vader bruidJohannes Vloeijmans
Moeder bruidMaria Dekkers
Datum huwelijk11-05-1887
PlaatsDongen
BronHuwelijksregister Dongen 1887
Toegangsnr.50
Inv.nr.1912
Aktenummer11

Kind(eren):

  1. Joannes Middegaels  1624-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Servatius Matheus Middegaels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Servatius Matheus Middegaels


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1887 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.

Over de familienaam Middegaels


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I95507.php : benaderd 27 december 2025), "Servatius Matheus Middegaels (± 1592-????)".