Stamboom Eijsermans » Johannes van den Meijdenbergh (1791-1861)

Persoonlijke gegevens Johannes van den Meijdenbergh 

  • Hij werd gedoopt op 27 maart 1791 in Moergestel.
    Doopakte Joannes van den Meijdenberg 27-03-1791 Moergestel

    GemeenteMoergestel
    Brontypeboek
    Archiefnummer866
    ArchiefnaamDoop-, trouw- en begraafboeken Moergestel 1626-1810
    Deelnummer3
    Bronnaamdoop- en trouwboek
    RegisternaamInv.nr. 03 - Moergestel - doopboek 1763-1810 en trouwboek 1763-1810 (rooms-katholieke parochie)
    Periode register1763-1810
    Pagina45
    PlaatsMoergestel
    Datum27-03-1791
    Diversenin doopakte wordt de moederJacoba van Rooij genoemd

    KindJoannes van den Meijdenberg

    VaderFranciscus van den Meijdenberg

    MoederJacoba Joannesdr van Roij
  • Hij is overleden op 28 november 1861 in Moergestel.
    Overlijdensakte Jan van den Meijdenberg Moergestel

    GemeenteMoergestel
    Brontypeboek
    Archiefnummer913
    Deelnummer30
    RegisternaamOverlijdensregister 1861
    Periode register1861
    Aktenummer31

    OverledeneJan van den Meijdenberg
    GeboorteplaatsMoergestel
    Plaats overlijdenMoergestel
    Datum overlijden28-11-1861
    Geslachtm
    Leeftijd70 jaar

    RelatieCornelia Meijers

    VaderFrancis van den Meijdenberg

    MoederJacoba van Rooij
  • Een kind van Framcis van den Meijdenbergh en Jacqueline van Rooij
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 september 2012.

Gezin van Johannes van den Meijdenbergh

Hij is getrouwd met Cornelia Smeijers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van den Meijdenbergh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van den Meijdenbergh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van den Meijdenbergh

Maria Klaassen
± 1725-????

Johannes van den Meijdenbergh
1791-1861



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1791 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost ten noorden. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.
  • De temperatuur op 28 november 1861 lag rond de 2,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Meijdenbergh


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I93592.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes van den Meijdenbergh (1791-1861)".