Stamboom Eijsermans » Johannes van de Made

Persoonlijke gegevens Johannes van de Made 


Gezin van Johannes van de Made

Hij is getrouwd met Johanna Petronella Smits.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1868 te De Werken en Sleeuwijk.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.176
Inventarisnr: 8833
Gemeente: De Werken en Sleeuwijk
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 6
Datum: 09-05-1868
Bruidegom Joannes van der Made
Geboorteplaats: Made en Drimmelen
Bruid Johanna Pieternella Smits
Geboorteplaats: De Werken en Sleeuwijk
Vader bruidegom Cornelis van der Made
Moeder bruidegom Cornelia van Bragt
Vader bruid Willem Ottevanger-Smits
Moeder bruid Pieternella Jacoba van Straten

Kind(eren):

  1. Cornelis van de Made  ± 1869-1944
  2. Gerardus van de Made  1878-1934 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van de Made?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van de Made

Seraphia Verhoeve
± 1780-????
Petrus van Bragt
± 1790-????

Johannes van de Made

1868

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1868 lag rond de 26,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 31%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.

Over de familienaam Van de Made


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I90797.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes van de Made".