Stamboom Eijsermans » Petrus Josephus "Peerke" van de Lisdonk (1902-1968)

Persoonlijke gegevens Petrus Josephus "Peerke" van de Lisdonk 


Gezin van Petrus Josephus "Peerke" van de Lisdonk

Hij is getrouwd met Cornelia Catharina Huijsmans.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1926 te Goirle, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Josephus "Peerke" van de Lisdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Josephus "Peerke" van de Lisdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1902 lag tussen 0,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 3 mei 1926 lag tussen 4,7 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 10 juni 1968 lag tussen 6,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 24 mei » De elektrische witkar van provo Luud Schimmelpennink maakt zijn eerste rit in Amsterdam.
    • 3 juni » Voetbalclub ADO wint de KNVB beker-finale van AFC Ajax.
    • 7 juli » Het attractiepark Legoland Billund in de gelijknamige Deense stad opent zijn deuren.
    • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    • 18 oktober » Verheffing van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat IJsland tot Bisdom Reykjavik. Benoeming van de Nederlander Hendrik Hubert Frehen tot bisschop.
    • 19 december » In Terneuzen wordt het verbrede kanaal Gent-Terneuzen geopend door koningin Juliana en koning Boudewijn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Lisdonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I87595.php : benaderd 29 september 2026), "Petrus Josephus "Peerke" van de Lisdonk (1902-1968)".