Stamboom Eijsermans » Adriaan Johannes Cornelis "Adriaan" van de Lisdonk (1884-1963)

Persoonlijke gegevens Adriaan Johannes Cornelis "Adriaan" van de Lisdonk 

  • Roepnaam is Adriaan.
  • Hij is geboren op 6 juni 1884 in Goirle.
    Geboorteakte Adriaan Johannes Cornelis van de Lisdonk Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Archiefnummer 907
    Archiefnaam Burgerlijke stand
    Bronnaam register van geboorten
    Registernaam Geboorteregister 1884
    Periode register 1884
    Aktenummer 39

    Kind Adriaan Johannes Cornelis van de Lisdonk
    Geboorteplaats Goirle
    Geboortedatum 06-06-1884
    Geslacht m

    Vader Peter Cornelis van de Lisdonk

    Moeder Anna van der Voort
  • Hij is overleden op 3 februari 1963 in Tilburg, hij was toen 78 jaar oud.
    idprentje Adriaan Johannes Cornelis v.d. Lisdonk Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter L

    Overledene Adriaan Johannes Cornelis v.d. Lisdonk
    Geboorteplaats Goirle
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 06-06-1884
    Datum overlijden 03-02-1963

    Relatie Maria Adriana Kokken
  • Een kind van Peter Cornelis van de Lisdonk en Anna van der Voort
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 april 2011.

Gezin van Adriaan Johannes Cornelis "Adriaan" van de Lisdonk

(1) Hij is getrouwd met Maria Adriana Kokken.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1907 te Breda, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maria Johanna de Kok.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1919 te Tilburg, hij was toen 35 jaar oud.

Huwelijksakte Adriaan Johannes Cornelis van de Lisdonk 15-10-1919 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1919
Code TB_H_1919
Periode register 1919
Aktenummer 415
Plaats Tilburg
Datum 15-10-1919
Diversen Eerdere partner bruidegom: Maria Adriana Kokken.

Bruidegom Adriaan Johannes Cornelis van de Lisdonk
Geboorteplaats Goirle
Leeftijd 35

Bruid Maria Johanna de Kok
Geboorteplaats Gilze en Rijen
Leeftijd 22

Vader bruidegom Peter Cornelis van de Lisdonk

Moeder bruidegom Anna van der Voort

Vader bruid Josephus de Kok

Moeder bruid Johanna Willemen

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Johannes Cornelis "Adriaan" van de Lisdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Johannes Cornelis "Adriaan" van de Lisdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Johannes Cornelis van de Lisdonk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juni 1884 lag rond de 11,5 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 15 oktober 1919 lag tussen 1,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
  • De temperatuur op 3 februari 1963 lag tussen -9,2 °C en -0,6 °C en was gemiddeld -5,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
    • 21 maart » Bisschop Bekkers doet -in een toespraak voor de KRO- een opmerkelijk uitspraak, zonder het woord 'anticonceptiepil' te gebruiken, benadrukt hij dat ouders hun eigen geweten moeten volgen bij het bepalen van het kindertal.
    • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
    • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
    • 26 juli » Een hevige aardbeving treft de Zuidslavische stad Skopje.
    • 26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Lisdonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I87356.php : benaderd 10 februari 2026), "Adriaan Johannes Cornelis "Adriaan" van de Lisdonk (1884-1963)".