Stamboom Eijsermans » Hendrika Adriana Maria van Lieshout (1881-1954)

Persoonlijke gegevens Hendrika Adriana Maria van Lieshout 


Gezin van Hendrika Adriana Maria van Lieshout

Zij is getrouwd met Jacobus Bernardus Vekemans.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1905 te Boxtel, zij was toen 24 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.026
Inventarisnr: 420
Gemeente: Boxtel
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 36
Datum: 29-08-1905
Bruidegom Jacobus Bernardus Vekemans
Geboorteplaats: Dongen
Bruid Hendrika Adriana Maria van Lieshout
Geboorteplaats: Boxtel
Vader bruidegom Gerardus Vekemans
Moeder bruidegom Arnolda Catharina van de Sande
Vader bruid Nicolaas Alowisius van Lieshout
Moeder bruid Francisca Peternella van der Donk

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Adriana Maria van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Adriana Maria van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1881 lag rond de 8,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
  • De temperatuur op 29 augustus 1905 lag tussen 12,2 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 23 november 1954 lag tussen 4,6 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Uitgeroepen tot de saaiste en minst nieuwswaardige dag van de 20e eeuw.
    • 14 juli » De Vietminh verslaat het Franse leger bij de slag om Điện Biên Phủ.
    • 11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
    • 18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
    • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).
    • 2 december » De Amerikaanse Senaat besluit met 65 tegen 22 senator Joseph McCarthy te veroordelen wegens "gedrag dat de Senaat in opspraak dreigt te brengen".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lieshout


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I86854.php : benaderd 12 oktober 2026), "Hendrika Adriana Maria van Lieshout (1881-1954)".