Stamboom Eijsermans » Anna Maria van Lieshout (1877-1952)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Lieshout 

  • Zij is geboren op 8 september 1877 in Tilburg.
    Geboorteakte Anna Maria van Lieshout Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1877
    Code TLB_G_1877
    Periode register 1877
    Aktenummer 751

    Kind Anna Maria van Lieshout
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 08-09-1877
    Geslacht v

    Vader Hendrikus van Lieshout

    Moeder Aldegonda Smits
  • Zij is overleden op 4 maart 1952 in Tilburg, zij was toen 74 jaar oud.
    Overlijdensakte Anna Maria van Lieshout Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1952
    Code TB_O_1952
    Periode register 1952
    Aktenummer 228
    Diversen tevoren gehuwd geweest met Adrianus van Hulten

    Overledene Anna Maria van Lieshout
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 04-03-1952
    Geslacht v
    Leeftijd 74

    Relatie Adrianus Vos

    Vader Hendrikus van Lieshout
  • Een kind van Hendrikus van Lieshout en Aldegonda Smits
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 augustus 2011.

Gezin van Anna Maria van Lieshout

Zij is getrouwd met Adrianus Vos.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1926 te Tilburg, zij was toen 49 jaar oud.

Huwelijksakte Adrianus Vos 26-10-1926 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1926
Code TB_H_1926
Periode register 1926
Aktenummer 396
Plaats Tilburg
Datum 26-10-1926
Diversen Eerdere partner bruidegom: Elisabeth Michielsen. Eerdere partner bruid: Adrianus van Hulten.

Bruidegom Adrianus Vos
Geboorteplaats Bergen op Zoom
Leeftijd 56 jaar

Bruid Anna Maria van Lieshout
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 49 jaar

Vader bruidegom Hermanus Vos

Moeder bruidegom Adriana Verbiest

Vader bruid Hendrikus van Lieshout

Moeder bruid Aldegonda Smits

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Lieshout

Anna Maria van Lieshout
1877-1952

1926

Adrianus Vos
± 1870-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1877 lag rond de 13,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 26 oktober 1926 lag tussen 1,1 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
  • De temperatuur op 4 maart 1952 lag tussen 3,3 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 22 april » Het VVD-kamerlid Wendelaar stelt in de Eerste Kamer vragen over het gedicht Oote oote oote Boe van Jan Hanlo.
    • 23 juli » Generaal Mohammed Naguib leidt de Vrije Officieren (gevormd door Gamal Abdel Nasser, de echte persoon achter de coup) tegen koning Faroek van Egypte.
    • 2 september » Het kabinet-Drees II volgt het kabinet-Drees I op.
    • 13 september » Het eerste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in het Nederlandse dagblad Het Parool.
    • 23 september » Richard Nixon houdt zijn "Checkers"-toespraak (genoemd naar zijn cockerspaniël Checkers)
    • 4 oktober » In Brussel wordt de Noord-Zuidverbinding ingehuldigd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lieshout


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I86819.php : benaderd 27 december 2025), "Anna Maria van Lieshout (1877-1952)".