Stamboom Eijsermans » Johannes Franciscus Lepelaars (1861-1946)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus Lepelaars 

  • Hij is geboren op 1 december 1861 in Tilburg.
    Geboorteakte Johannes Franciscus Lepelaars Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1861
    Code TLB_G_1861
    Periode register 1861
    Aktenummer 509

    Kind Johannes Franciscus Lepelaars
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 01-12-1861
    Geslacht m

    Vader Hendrikus Cornelis Lepelaars

    Moeder Margaretha Jacobs
  • Hij is overleden op 6 oktober 1946 in Tilburg, hij was toen 84 jaar oud.
    Overlijdensakte Johannes Franciscus Lepelaars Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1946
    Code TLB_O_1946
    Periode register 1946
    Aktenummer 888
    Diversen Weduwnaar van Maria Jacoba Vermeulen.

    Overledene Johannes Franciscus Lepelaars
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 06-10-1946
    Geslacht m
    Leeftijd 84 jaren

    Relatie Maria Anna Elisabeth van Kollenburg

    Vader Hendrikus Cornelis Lepelaars

    Moeder Margaretha Jacobs
  • Een kind van Hendrikus Cornelis Lepelaars en Margaretha Jacobs
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2012.

Gezin van Johannes Franciscus Lepelaars

(1) Hij is getrouwd met Maria Anna Elisabeth van Kollenburg.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Maria Jacoba Vermeulen.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1898 te Tilburg, hij was toen 36 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Franciscus Lepelaars 15-02-1898 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1898
Code TB_H_1898
Periode register 1898
Aktenummer 42
Plaats Tilburg
Datum 15-02-1898

Bruidegom Johannes Franciscus Lepelaars
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 01-12-1861
Leeftijd 36 jaar

Bruid Maria Jacoba Vermeulen
Geboorteplaats Wanssum
Geboortedatum 17-03-1875
Leeftijd 22 jaar

Vader bruidegom Hendrikus Cornelis Lepelaars

Moeder bruidegom Margaretha Jacobs

Vader bruid Gerard Vermeulen

Moeder bruid Petronella van Elk

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus Lepelaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus Lepelaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Lepelaars


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1861 lag rond de 6,7 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 10 juni » Slag bij Big Bethel tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het is een van de eerste veldslagen dat resulteerde in een Zuidelijke overwinning.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
  • De temperatuur op 15 februari 1898 lag rond de 8,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 6 oktober 1946 lag tussen 7,1 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
    • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • 24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lepelaars


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I86274.php : benaderd 10 februari 2026), "Johannes Franciscus Lepelaars (1861-1946)".