Stamboom Eijsermans » Johannes Jacobus Leenhouwers (1872-1944)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Leenhouwers 

  • Hij is geboren op 27 oktober 1872 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 25 september 1944 in Tilburg, hij was toen 71 jaar oud.
    Overlijdensakte Johannes Jacobus Leenhouwers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1944
    Code TLB_O_1944
    Periode register 1944
    Aktenummer 911
    Diversen Weduwnaar van Anna van Helvert.

    Overledene Johannes Jacobus Leenhouwers
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 25-09-1944
    Geslacht m
    Leeftijd 71

    Relatie Anna Maria Smulders

    Vader Adriaan Leenhouwers

    Moeder Anna Maria van Oudenhoven
  • Een kind van Adriaan Leenhouwers en Anna Maria van Oudenhoven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 april 2023.

Gezin van Johannes Jacobus Leenhouwers

(1) Hij is getrouwd met Anna van Helvert.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1897 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1897
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 18-08-1897
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Adriaan Leenhouwers
Moeder van de bruidegom
Anna Maria van Oudenhoven
Bruidegom
Johannes Jacobus Leenhouwers
geboren 27-10-1872 te Tilburg
Bruid
Anna van Helvert
geboren 30-03-1870 te Tilburg
Vader van de bruid
Laurens van Helvert
Moeder van de bruid
Johanna Beeris
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1897, archiefnummer 50, inventarisnummer 7746, aktenummer 204
Gemeente: Tilburg
Periode: 1897

Kind(eren):

  1. Martina Leenhouwers  1899-1977


(2) Hij is getrouwd met Anna Maria Smulders.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1908 te Tilburg, hij was toen 35 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Jacobus Leenhouwers 14-10-1908 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1908
Code TB_H_1908
Periode register 1908
Aktenummer 291
Plaats Tilburg
Datum 14-10-1908
Diversen Eerdere partner bruidegom: Anna van Helvert. Eerdere partner bruid: Engelbertus Stokkermans.

Bruidegom Johannes Jacobus Leenhouwers
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 35

Bruid Anna Maria Smulders
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 26

Vader bruidegom Adriaan Leenhouwers

Moeder bruidegom Anna Maria van Oudenhoven

Vader bruid Peter Smulders

Moeder bruid Wilbrordina de Brouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Leenhouwers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus Leenhouwers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus Leenhouwers

Johanna Brocken
± 1789-????

Johannes Jacobus Leenhouwers
1872-1944

(1) 1897
(2) 1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1872 lag rond de 12,0 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 14 oktober 1908 lag tussen 8,2 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
    • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 25 september 1944 lag tussen 4,8 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
    • 23 augustus » Michael van Roemenië, de laatste koning van Roemenië, pleegt een staatsgreep en roept de capitulatie uit.
    • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
    • 8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
    • 28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
    • 12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leenhouwers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I85082.php : benaderd 27 december 2025), "Johannes Jacobus Leenhouwers (1872-1944)".