Stamboom Eijsermans » Joannes Antonius van Laerhoven (1887-1923)

Persoonlijke gegevens Joannes Antonius van Laerhoven 

  • Hij is geboren op 12 november 1887 in Tilburg.
    Geboorteakte Joannes Antonius van Laerhoven Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1887
    CodeTLB_G_1887
    Periode register1887
    Aktenummer954

    KindJoannes Antonius van Laerhoven
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum12-11-1887
    Geslachtm

    VaderJohannes Franciscus van Laerhoven

    MoederJohanna Maria van Vliet
  • Hij is overleden op 6 augustus 1923 in Tilburg, hij was toen 35 jaar oud.
    Overlijdensakte Joannes Antonius van Laerhoven Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1923
    CodeTLB_O_1923
    Periode register1923
    Aktenummer485

    OverledeneJoannes Antonius van Laerhoven
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden06-08-1923
    Geslachtm
    Leeftijd35 jaar

    RelatieAdriana Henrica Botermans

    VaderJohannes Franciscus van Laerhoven

    MoederJohanna Maria van Vliet
  • Een kind van Johannes Fransiscus van Laerhoven en Johanna Maria van Vliet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2012.

Gezin van Joannes Antonius van Laerhoven

Hij is getrouwd met Adriana Henrica Botermans.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1913 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.

Huwelijksakte Joannes Antonius van Laerhoven 30-04-1913 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1913
CodeTB_H_1913
Periode register1913
Aktenummer101
PlaatsTilburg
Datum30-04-1913

BruidegomJoannes Antonius van Laerhoven
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd25 jaar

BruidAdriana Henrica Botermans
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd23 jaar

Vader bruidegomJohannes Franciscus van Laerhoven

Moeder bruidegomJohanna Maria van Vliet

Vader bruidCornelis Adriaan Botermans

Moeder bruidMaria Cornelia Roozen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Antonius van Laerhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Antonius van Laerhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Antonius van Laerhoven

Joannes Antonius van Laerhoven
1887-1923

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1887 lag rond de 5,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 30 april 1913 lag tussen 10,6 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 6 augustus 1923 lag tussen 9,0 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Laerhoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I82755.php : benaderd 27 december 2025), "Joannes Antonius van Laerhoven (1887-1923)".