Stamboom Eijsermans » Arnolda de Laat (± 1836-????)

Persoonlijke gegevens Arnolda de Laat 


Gezin van Arnolda de Laat

(1) Zij is getrouwd met Gerrit Johannes Gerritsma.

Zij zijn getrouwd.


(2) Zij is getrouwd met Reinier Mol.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1881 te Ginneken en Bavel.

Huwelijksregister Ginneken en Bavel 1881
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 12-10-1881Plaats: Ginneken en Bavel
Vader van de bruidegom
Adrianus Mol
Moeder van de bruidegom
Johanna de Koning
Bruidegom
Reinier Mol
leeftijd 29, geboren te Ginneken en Bavel
Bruid
Arnolda de Laat
leeftijd 25, geboren te Oosterhout
Vader van de bruid
Johannes de Laat
Moeder van de bruid
Theodora van der Sanden
Bronvermelding
Huwelijksregister Ginneken en Bavel 1881, archiefnummer 50, inventarisnummer 3072, aktenummer 20
Gemeente: Ginneken en Bavel
Periode: 1881

Kind(eren):

  1. Johannes Cornelis Mol  1883-1962 
  2. Adrianus Johannes Mol  ± 1884-1904

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnolda de Laat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnolda de Laat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnolda de Laat

Johannes de Laat
± 1810-????

Arnolda de Laat
± 1836-????

(1) 
(2) 1881

Reinier Mol
± 1852-> 1882


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1881 lag rond de 11,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).

Over de familienaam De Laat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Laat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Laat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Laat (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I81819.php : benaderd 30 december 2025), "Arnolda de Laat (± 1836-????)".