Stamboom Eijsermans » Maria Paulina van Laarhoven (1894-1965)

Persoonlijke gegevens Maria Paulina van Laarhoven 


Gezin van Maria Paulina van Laarhoven

Zij is getrouwd met Antonius Josephus Cornelis Versteden.

Zij zijn getrouwd op 15 juli 1918 te Goirle, zij was toen 24 jaar oud.

Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk, Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.068, Inventarisnr: 1285, Gemeente: Goirle, Soort akte: huwelijk, Aktenummer: 20, Datum: 15-07-1918
Bruidegom Antonius Josephus Cornelis Versteden, Geboorteplaats: Goirle
Bruid Maria Paulina van Laarhoven , geboorteplaats: Goirle
Vader bruidegom Arnoldus Versteden, Moeder bruidegom Antonetta van Gorp
Vader bruid Antonie van Laarhoven, Moeder bruid Elisabeth Cornelia van de Pol

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Paulina van Laarhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Paulina van Laarhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 april 1894 lag rond de 6,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 15 juli 1918 lag tussen 14,9 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
  • De temperatuur op 9 december 1965 lag tussen 3,3 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 28,9 mm neerslag gedurende 18,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Vanaf ruimtevaartuig Voschod 2 voert kosmonaut Aleksei Leonov de eerste ruimtewandeling uit.
    • 19 mei » Tu'i Malila, de oudst bekende schildpad, sterft in Tonga op de leeftijd van 188 of 192 jaar.
    • 19 juni » Bij een staatsgreep in Algerije wordt president Ahmed Ben Bella afgezet. Kolonel Houari Boumédienne wordt de nieuwe machthebber.
    • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 1 november » Eerste nummer van het Nederlandse tijdschrift Avenue ligt in de winkels.
    • 15 december » Lancering van de bemande Gemini 6A. Gemini 6A heeft een rendez-vous met Gemini 7, de eerste in de geschiedenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Laarhoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I81519.php : benaderd 6 oktober 2026), "Maria Paulina van Laarhoven (1894-1965)".