Stamboom Eijsermans » Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven (1896-1950)

Persoonlijke gegevens Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven 

  • Zij is geboren op 4 augustus 1896 in Tilburg.
    Geboorteakte Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1896
    Code TLB_G_1896
    Periode register 1896
    Aktenummer 825

    Kind Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 04-08-1896
    Geslacht v

    Vader Antonius Johannes Cornelis van Laarhoven

    Moeder Theresia Claessen
  • Zij is overleden op 7 maart 1950 in Tilburg, zij was toen 53 jaar oud.
    Overlijdensakte Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1950
    Code TLB_O_1950
    Periode register 1950
    Aktenummer 217

    Overledene Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 07-03-1950
    Geslacht v
    Leeftijd 53 jaar

    Relatie Antonius Josephus Johannes van den Hout

    Vader Antonius Johannes Cornelis van Laarhoven

    Moeder Theresia Claessen
  • Een kind van Antonius Johannes Cornelis van Laarhoven en Theresia Claessen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juni 2012.

Gezin van Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven

Zij is getrouwd met Antonius Josephus Johannes van den Hout.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1896 lag rond de 15,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 7 maart 1950 lag tussen -1,1 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Resolutie 79 Veiligheidsraad Verenigde Naties wordt aangenomen.
    • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
    • 19 maart » Zaligverklaring van Paola Elisabetta Cerioli (1816-1865), Italiaans stichteres van de Zusters van de Heilige Familie, in Rome door Paus Pius XII.
    • 9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
    • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Laarhoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I81509.php : benaderd 11 februari 2026), "Maria Gerarda Cornelia van Laarhoven (1896-1950)".