Stamboom Eijsermans » Fransiscus Frederikus van Laarhoven (1908-)

Persoonlijke gegevens Fransiscus Frederikus van Laarhoven 


Gezin van Fransiscus Frederikus van Laarhoven

Hij is getrouwd met Charlotte Helene Hebing.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1942 te Bocholt (Duitsland), hij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fransiscus Frederikus van Laarhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fransiscus Frederikus van Laarhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fransiscus Frederikus van Laarhoven

Fransiscus Frederikus van Laarhoven
1908-????

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 december 1908 lag tussen 1,8 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
  • De temperatuur op 27 februari 1942 lag tussen -8,7 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -3,3 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
    • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
    • 29 april » Grote explosie bij Tessenderlo Chemie in Tessenderlo met 189 doden en enorme vernielingen. De waarschijnlijke oorzaak is de explosie van aangekoekt ammoniumnitraat dat arbeiders met dynamiet wilden laten springen.
    • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
    • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Laarhoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I81140.php : benaderd 12 oktober 2026), "Fransiscus Frederikus van Laarhoven (1908-)".