Stamboom Eijsermans » Maria Petronella van Kollenburg (± 1885-????)

Persoonlijke gegevens Maria Petronella van Kollenburg 


Gezin van Maria Petronella van Kollenburg

Zij is getrouwd met Petrus van den Berg.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1904 te Oisterwijjk.

Huwelijksregister Oisterwijk 1904
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 18-08-1904
Plaats: Oisterwijk
Vader van de bruidegom
Bernardus Franciscus Maria van den Berg
Moeder van de bruidegom
Cornelia Weterings
Bruidegom
Petrus van den Berg geboren te Tilburg
Bruid
Maria Petronella van Koelenburg geboren te Berkel-Enschot
Vader van de bruid
Peter van Koelenburg
Moeder van de bruid
Petronella de Veer
Bronvermelding
Huwelijksregister Oisterwijk 1904, archiefnummer 550, inventarisnummer 2206, aktenummer 12
Gemeente: Oisterwijk
Periode: 1904

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Petronella van Kollenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Petronella van Kollenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Petronella van Kollenburg

Petronella de Veer
± 1855-????

Maria Petronella van Kollenburg
± 1885-????

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1904 lag tussen 8,3 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.

Over de familienaam Van Kollenburg


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I81098.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Petronella van Kollenburg (± 1885-????)".