Stamboom Eijsermans » Maria Anna van de Laar

Persoonlijke gegevens Maria Anna van de Laar 


Gezin van Maria Anna van de Laar

Zij is getrouwd met Cornelis Copal.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1906 te Oost-, West-en Middelbeers.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.123
Inventarisnr: 1993
Gemeente: Oost-, West- en Middelbeers
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 3
Datum: 10-05-1906
Bruidegom Cornelis Copal
Geboorteplaats: Oost-, West- en Middelbeers
Bruid Maria Anna van de Laar
Geboorteplaats: Oost-, West- en Middelbeers
Vader bruidegom Godefridus Copal
Moeder bruidegom Helena Maria Mollen
Vader bruid Johannes van de Laar
Moeder bruid Helena Jacoba Jansen

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna van de Laar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna van de Laar

Maria Anna van de Laar

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1906 lag tussen 7,9 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 7,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.

Over de familienaam Van de Laar


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I80825.php : benaderd 10 februari 2026), "Maria Anna van de Laar".