Stamboom Eijsermans » Christina van de Laar (± 1870-1941)

Persoonlijke gegevens Christina van de Laar 

  • Zij is geboren rond 1870 in Liempde.
  • Zij is overleden op 4 februari 1941 in Goirle.
    Overlijdensakte Christina van de Laar Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1941
    CodeTLB_O_1941
    Periode register1941
    Aktenummer223

    OverledeneChristina van de Laar
    GeboorteplaatsLiempde
    Plaats overlijdenGoirle
    Datum overlijden04-02-1941
    Geslachtv
    Leeftijd71 jaar

    RelatieAugustinus Gijsbertus Wagemans

    VaderArnoldus van de Laar

    MoederAdriana van Asveld
  • Een kind van Arnoldus van de Laar en Adriana van Asveldt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 augustus 2012.

Gezin van Christina van de Laar

Zij is getrouwd met Augustinus Gijsbertus Wagemans.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina van de Laar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina van de Laar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1941 lag tussen -5,3 °C en -2,3 °C en was gemiddeld -4,2 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 15 maart » Stichting van het Onafhankelijkheidsfront, de belangrijkste verzetsorganisatie van België, op initiatief van de Kommunistische Partij van België (KPB).
    • 3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
    • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
    • 11 september » Begin van de bouw van het Pentagon.
    • 15 december » De Nederlandse onderzeeboot O 16 zinkt door een explosie van een Japanse mijn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Laar


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I80760.php : benaderd 28 september 2026), "Christina van de Laar (± 1870-1941)".