Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Adriana Bastings (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Adriana Bastings 


Gezin van Wilhelmina Adriana Bastings

Zij is getrouwd met Franciscus Cornelis de Brouwer.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1929 te Tilburg.

Huwelijksakte Franciscus Cornelis de Brouwer 04-02-1929 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1929
Code TB_H_1929
Periode register 1929
Aktenummer 71
Plaats Tilburg
Datum 04-02-1929

Bruidegom Franciscus Cornelis de Brouwer
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaar

Bruid Wilhelmina Adriana Bastings
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaar

Vader bruidegom Wilhelmus Franciscus de Brouwer

Moeder bruidegom Maria Wilhelmina Ghering

Vader bruid Bernardus Cornelius Bastings

Moeder bruid Joanna Teresia van Rooij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Adriana Bastings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Adriana Bastings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Adriana Bastings

Wilhelmina Adriana Bastings
± 1906-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1929 lag tussen -8,8 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -4,3 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.

Over de familienaam Bastings

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bastings.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bastings.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bastings (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I8051.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmina Adriana Bastings (± 1906-)".