Stamboom Eijsermans » Johanna Gerdina Kuijken (1883-1949)

Persoonlijke gegevens Johanna Gerdina Kuijken 

  • Zij is geboren op 12 februari 1883 in Tilburg.
    Geboorteakte Johanna Gerdina Kuijken Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1883
    CodeTLB_G_1883
    Periode register1883
    Aktenummer155

    KindJohanna Gerdina Kuijken
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum12-02-1883
    Geslachtv

    VaderChristiaan Kuijken

    MoederMaria Desmares
  • Zij is overleden op 27 juni 1949 in Tilburg, zij was toen 66 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Gerdina Kuijken Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1949
    CodeTLB_O_1949
    Periode register1949
    Aktenummer599

    OverledeneJohanna Gerdina Kuijken
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden27-06-1949
    Geslachtv
    Leeftijd66 jaar

    RelatieGerardus Cornelius Stads

    VaderChristiaan Kuijken

    MoederMaria Desmares
  • Een kind van Christiaan Kuijken en Maria Desmares
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 april 2013.

Gezin van Johanna Gerdina Kuijken

Zij is getrouwd met Gerardus Cornelis Stads.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1911 te Tilburg, zij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksakte Gerardus Cornelius Stads 08-08-1911 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1911
CodeTB_H_1911
Periode register1911
Aktenummer200
PlaatsTilburg
Datum08-08-1911

BruidegomGerardus Cornelius Stads
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd31 jaar

BruidJohanna Gerdina Kuijken
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd28 jaar

Vader bruidegomCornelus Stads

Moeder bruidegomAllegonda van Oort

Vader bruidChristiaan Kuijken

Moeder bruidMaria Desmares

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gerdina Kuijken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gerdina Kuijken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gerdina Kuijken


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1883 lag rond de 9,9 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
  • De temperatuur op 8 augustus 1911 lag tussen 11,3 °C en 27,9 °C en was gemiddeld 20,8 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 27 juni 1949 lag tussen 10,5 °C en 24,8 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Bandjarmasin.
    • 11 mei » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verleent met resolutie 273 het lidmaatschap van de VN aan Israël.
    • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
    • 13 december » De Knesset stemt voor het verplaatsen van de hoofdstad van Israël naar Jeruzalem.
    • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kuijken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuijken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuijken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuijken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I80206.php : benaderd 29 september 2026), "Johanna Gerdina Kuijken (1883-1949)".