Stamboom Eijsermans » Wilhelmus van Kuijk (1888-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus van Kuijk 


Gezin van Wilhelmus van Kuijk

(1) Hij is getrouwd met Catharina Philemina Biermans.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Johanna van de Laak.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1917 te Udenhout, hij was toen 29 jaar oud.

Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk, Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum, Algemeen Toegangnr: 550.159
Inventarisnr: 3246, Gemeente: Udenhout, Soort akte: huwelijk, Aktenummer: 13, Datum: 15-05-1917
Bruidegom Wilhelmus van Kuijk, Geboorteplaats: Udenhout
Bruid ohanna van de Laak, Geboorteplaats: Udenhout
Vader bruidegom Wilhelmus van Kuijk, Moeder bruidegom Petronella van den Aker
Vader bruid Adrianus Cornelis van de Laak, Moeder bruid Johanna Gerardina van Nuenen

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmus van Kuijk

Wilhelmus van Kuijk is geboren op 19-02-1888 om 09:00 in Udenhout, zoon van Wilhelmus van Kuijk en Petronella van den Aker. Van de geboorte is aangifte gedaan op 19-02-1888 [bron: Udenhout Geboorteregister Aktenr: 10]. Bij de geboorteaangifte van Wilhelmus was de volgende getuige aanwezig: Wilhelmus van Kuijk (1849-1901) [zie 1.1.2.4.6.2] [vader]. Wilhelmus is overleden op 18-06-1957 om 23:00 in Tilburg, 69 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 19-06-1957 [bron: Tilburg Overlijdensregister Aktenr: 483].
Getuige bij:
19-02-1943

overlijdensaangifte Wilhelmina Petronella Francisca van Kuijk (1926-1943)

[vader]

[bron: Udenhout Overlijdensregister Aktenr: 147]
11-10-1945

overlijdensaangifte Johanna van de Laak (1894-1945) [zie 1.1.2.4.6.2.8]

[echtgenoot]

[bron: Udenhout Overlijdensregister Aktenr: 53]
Wilhelmus:
(1) trouwde met Catharina Philemina Biermans
(2) trouwde, 29 jaar oud, op 15-05-1917 in Udenhout [bron: Udenhout Huwelijksregister Aktenr: 13] met Johanna van de Laak, 23 jaar oud. Bij het burgerlijk huwelijk van Wilhelmus en Johanna waren de volgende getuigen aanwezig: Andries.Andreas van Kuijk (1878-1955) [zie 1.1.2.4.6.2.2] [broer bruidegom] en Frans.Andreas Franciscus. Adrianus Franciscus van Kuijk (1881-1945) [broer bruidegom].
Notitie bij het huwelijk van Wilhelmus en Johanna: Wilhelmus van Kuijk en Johanna van de Laak hout er
Johanna is geboren op 21-04-1894 om 09:00 in Udenhout. Van de geboorte is aangifte gedaan op 21-04-1894 [bron: Udenhout Geboorteregister Aktenr: 32]. Johanna is overleden op 11-10-1945 om 07:30 in Udenhout, 51 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 11-10-1945 [bron: Udenhout Overlijdensregister Aktenr: 53]. Bij de overlijdensaangifte van Johanna was de volgende getuige aanwezig: Wilhelmus van Kuijk (1888-1957) [zie 1.1.2.4.6.2.8] [echtgenoot].
Notitie bij overlijden van Johanna: Johanna van de Laakjden 11-10-1945 n
Notitie bij Johanna: Ouders van Johanna van der Laak: Adrianus Cornelis van der Laak - arbeider - en Johanna Gerardina van Nuenen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus van Kuijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus van Kuijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus van Kuijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1888 lag rond de -2,1 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 15 mei 1917 lag tussen 10,0 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Kuijk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I80195.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmus van Kuijk (1888-????)".